CHRYSLER NEON

LSD vertikální otevírání předních dveří Chrysler Neon PL -- od roku výroby 08/99-

SlevaDoprava zdarmaČasopis Autosport a Tuning v hodnotě 119 Kč ZDARMA
 • Kód zboží: 50027002
 • Výrobce:

  LSD Doors

 • Auto: Chrysler
 • Model: Neon PL
 • Rok výroby: 08/99-
 • Cena s DPH (21%): 49 200 Kč/sada
 • Sleva s DPH: 2 460,00 Kč (5%)
 • Vaše cena s DPH (21%): 46 740 Kč/sada   flag
  Cena platí jen při objednání přes internet.
  Počet [sada]:
 • Dopravné:  zdarma
 • Záruka: 24 měsíců
Může být nutné demontování a úprava nárazníku. Je nezbytné prodloužení kabeláže dveří. Vozidla s airbagy ve dveřích - funkčnost airbagů musí být otestována pro prodloužení kabelů. Důležité poznámky pro plynové pružiny / písty: plynové písty byly vyváženy s ohledem na hmotnost původních dveří bez dalšího příslušenství. Jestliže je rozdíl v hmotnosti dveří může být nutné zakoupit za další cenu silnější nebo slabší plynové písty. Je třeba si uvědomit že síla plynu v plynových pístech se může měnit v důsledku změn teplot což může mít za následek změnu síly potřebné k otevření nebo zavření dveří. Tyto změny jsou přirozené v důsledku povahy plynových pístů a nelze je tudíž považovat za vadu. Všechny LSD řešení jsou dodávána předsestavená včetně všeho nezbytného instalačního harwaru, kabelů, zástrček a izolačního Materiálu pro rozšíření původních kabelů - dodaných zákazníkem.LSD vertikální otevírání předních dveří Chrysler Neon PL -- od roku výroby 08/99-

 

 

novinky_shop/28_12_2004_lsd/logo_lsdVertikální otevírání dveří LSD DOORS

Tento produkt se stává stále populárnější a žádanější tuningovou úpravou a na naší tuningové scéně se stane hitem již v příští sezóně. Systém LSD (Lambo Styl Doors) se vyznačuje velmi precizním a funkčním zpracováním. Je vyvíjen pro každý typ automobilu zvlášť a je podrobován velmi náročným zátěžovým zkouškám. Nabídka systému LSD je neustále rozšiřována o další typy automobilů.

V případě že nenajdete Vámi požadovaný systém v seznamu dostupných instalací, tak Vám můžeme nabídnout individuální vývoj podle Vašich požadavků.


Základní Informace:


Postup otevírání:

Otevírání dveří probíhá ve dvou krocích. Nejdříve otevřeme dveře klasickým způsobem do úhlu otevření cca 15 až 30 stupňů, což je individuálně nastavitelné pomocí dorazových šroubů a v druhém kroku vyklopíme dveře směrem vzhůru. Úhel vyklopení se pohybuje mezi cca 35 až 70 stupni dle typu automobilu.


Montáž systému:

První část montáže si vyžaduje přinejmenším základní znalost práce s pájkou, kterou budete potřebovat na prodloužení originální kabeláže vedoucí do dveří. Druhá část montáže systému je u většiny automobilů již poměrně jednoduchá. Systém se uchycuje na původní pozice originálních pantů a připevňuje se dodanými šrouby


Obsah dodávky:

Instalační sada obsahuje předmontovaný systém pro levé i pravé dveře, 2 ks plynových vzpěr, montážní materiál a podrobný návod k instalaci.

 

Přednosti systému:

- individuální vývoj pro každý automobil
- snadná montáž
- snadná údržba
- dodává se včetně veškerého instalačního materiálu
- TUV

 

Další podrobnosti a montážní návody si můžete prohlédnout i na stránkách výrobce http://www.lambostyledoors.de

 

Montáž systému v pěti krocích si můžete prohlédnout ve formátu WMV zde

novinky_shop/28_12_2004_lsd/montáz_LSD_1 novinky_shop/28_12_2004_lsd/montáz_LSD_2 novinky_shop/28_12_2004_lsd/montáz_LSD_3 novinky_shop/28_12_2004_lsd/montáz_LSD_4 novinky_shop/28_12_2004_lsd/montáz_LSD_5

 

 

Funkci namontovaného systému si můžete stáhnout zde, opět ve formátu WMV

novinky_shop/28_12_2004_lsd/funkce_LSD_1 novinky_shop/28_12_2004_lsd/funkce_LSD_2 novinky_shop/28_12_2004_lsd/funkce_LSD_3 novinky_shop/28_12_2004_lsd/funkce_LSD_4

 

 

 

mask/orange_ctverec  Pár obrázků montáží LSD DOORS

     
     
     
     
Zavřít oknoZměna měny na EUR

Info pre zákazníkov zo SLOVENSKA:

Vaše objednávky a dopyty rieši firma COBRA-TUNING s.r.o. v Bratislave. Platba pre slovenských zákazníkov bude v eurách, prepočítané podľa aktuálneho koeficientu = 26.

Poštovné (dobierka) v rámci Slovenska stojí 6 €. (Nevzťahuje sa na nadrozmerné zásielky (spojlery, rámy, disky, atď.), tovar s nadváhou ako aj položky vo výpredaji alebo akcii. Pri objednávkach, kde nie je zlučiteľná spoločná preprava položiek (napr. krehké žiarovky + brzdové kotúče), si vyhradzujeme právo rozdelenia prepravy na viacero zásielok.)

Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Môžete prísť samozrejme aj osobne ku nám na predajňu v Bratislave.


ADRESA PREDAJNE A SERVISU:
COBRA-TUNING s.r.o.
Vrakunska cesta 22
82106 Bratislava
Slovensko
tel: +421 918976126  a +421 905611268
e-mail: info@tuning.sk

Výběr dle kategorie


Nápověda k search +

- napište požadované klíčové slovo (neklikejte, nemačkejte Enter)
- napište minimálně 3 písmena
- výsledky hledání můžete více omezit použitím více klíčových slov (např. vana mondeo)
- používejte jednotlivá klíčová (např. filtr green punto)
- hledání nerozlišuje diakritiku
- hledá v názvu kategorie, názvu produktu a kódu zboží
- najetím myši na text se zobrazí obrázek, popis a cena zboží
- kliknutím na odkaz zobrazit na pravé straně se zobrazí všechny nalezené položky
- kliknutím na odkaz načíst další se načte více nalezených položek